تور تهران سنت پترزبورگ + مسکو
خدمات تور
3شب اقامت در سنت پترزبورگ با صبحانه- 3شب اقامت در مسکو با صبحانه-ویزای توریستی- ترانسفر فرودگاهی - ترانسفر بین شهری با قطار سریع السیر - 2 گشت شهری با یک وعده ناهار در مسکو- یک گشت شهری در سنت پترزبورگ به همراه ناهار -لیدر فارسی زبان - بیمه مسافرتی - (در هتل های 5 ستاره تاپ یک تور موزه هرمیتاژ رایگان می باشد)
مدارک مورد نیاز
اسکن پاسپورت با اعتبار 7 ماه از تاریخ خروج - فایل عکس ( عکس 3*4 ،جدید، بدون روتوش و به صورت gpg) - تکمیل فرم مشخصات فردی
برنامه سفر
3 شب سنت پترزبورگ + 3 شب مسکو
توضیح تور
مسئولیت کنترل تاریخ انقضای پاسپورت و هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر و آژانس ثبت نام کننده می باشد. کودک بدون تخت تا 3 سال در هتل رایگان میباشد . درصورت عدم صدور ویزا و یا تاخیر در صدور ویزا ازجانب سفارت هرگونه جریمه کنسلی ویا تغییر تاریخ اعم از هتل و پرواز به عهده مسافر و یا آژانس درخواست کننده خواهدبود و ساتراپ پرواز هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت . درصورت عدم بازگشت مسافر از سفر هرگونه جریمه از طرف کارگذار متوجه مسافر و آژانس درخواست کننده میباشد و ساتراپ پرواز هیچگونه مسئولیتی دراین خصوص نخواهد داشت. تور غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی مبلغ سوخت میگردد. تور غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی مبلغ سوخت میگردد.


FlightDate 2024.Mar.26 تاریخ پرواز 03.01.07

Cabin(y) رفت 2024.Mar.26 ساعت14:35
Cabin(y) برگشت 2024.Apr.02 ساعت00:35
6 شب