تور تهران مسکو + سنت پترزبورگ
خدمات تور
اقامت در هتل با صبحانه - رفت و برگشت با ایرلاین نوردویند - ویزا - ترانسفر فرودگاهی - ترانسفر بین شهری با قطار -2 گشت شهری در مسکو با یک وعده ناهار و یک گشت شهری به همراه ناهار در سنت پترزبورگ - بیمه مسافرتی - ( در هتل های 5 ستاره تاپ 2 گشت شهری در مسکو با 2 گشت شهری در سنت پترزبورگ با 4 وعده نهار بعلاوه گشت موزه هرمیتاژ رایگان خواهد بود )
مدارک مورد نیاز
اسکن پاسپورت با اعتبار 7 ماه از تاریخ خروج - فایل عکس ( عکس 3*4 ،جدید، بدون روتوش و به صورت gpg) - تکمیل فرم مشخصات فردی
برنامه سفر
3 شب مسکو + 4 شب سنت پترزبورگ
توضیح تور
مسئولیت کنترل تاریخ انقضای پاسپورت و هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر و آژانس ثبت نام کننده می باشد. کودک بدون تخت تا 3 سال در هتل رایگان میباشد . درصورت عدم صدور ویزا و یا تاخیر در صدور ویزا ازجانب سفارت هرگونه جریمه کنسلی ویا تغییر تاریخ اعم از هتل و پرواز به عهده مسافر و یا آژانس درخواست کننده خواهدبود و ساتراپ پرواز هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت . درصورت عدم بازگشت مسافر از سفر هرگونه جریمه از طرف کارگذار متوجه مسافر و آژانس درخواست کننده میباشد و ساتراپ پرواز هیچگونه مسئولیتی دراین خصوص نخواهد داشت. تور غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی مبلغ سوخت میگردد. تور غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسلی مبلغ سوخت میگردد.


FlightDate 2024.Mar.19 تاریخ پرواز 02.12.29

Cabin(y) رفت 2024.Mar.19 ساعت06:40
Cabin(y) برگشت 2024.Mar.26 ساعت08:00
7 شب